اقدامات فرهنگی سنام

 

مردم روستای سنام در همدلی و اقدامات گروهی زبانزد خاص و عام منطقه می باشند که از جمله آن عضویت بیش از ۹۵ درصدی مردمان این روستا در پایگاه مقاومت بسیج شهدای سنام می باشد که با برنامه ریزی صحیح و همکاری صمیمانه با کانون فرهنگی ورزشی شهدای سنام اقدام به برگزاری اردو های فرهنگی ، رزمی ، ورزشی ، علمی ، زیارتی و . . . می کند .

 

از دیگر اقدامات جالب توجه جوانان بسیجی این روستا برپائی ایست و بازرسی و گشت های کنترلی در روستای سنام و اطراف آن می باشد که باعث امنیت بیش از پیش در منطقه است .

 

کانون فرهنگی و ورزشی شهدای سنام  برای افزایش بنیه علمی جوانان و مردم  روستای سنام  کتابخانه ای با بیش از ۲۰۰۰ جلد کتاب متنوع تأسیس و در حال خدمات رسانی است  و هفته ای یک بار کلاس های قرآنی را به منظور انس و آشنائی هرچه بیشتر جوانان با قرآن کریم برگزار می کند .  

 

برای پر نمودن اوقات فراغت جوانان روستا دو زمین مجزا ورزشی با قابلیت فوتبال ، والیبال و دو و میدانی  توسط پایگاه مقاومت بسیج شهدای سنام و شورای اسلامی روستا تهیه گردید که همه ساله در ایام نوروز و تابستان شاهد برگزاری مسابقات ورزشی  در سطوح مختلف می باشیم ؛ روستا های اطراف نیز در این مسابقات شرکت می کنند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.